środa, 29 stycznia 2014

Mamy- Mamom... Pomóżmy!

Moje Kochane Mamuśki...

Każda z nas, przez dziewięć miesięcy ciąży, wyobraża sobie jak cudowny będzie jej Maluch! Myślimy o tym do kogo będzie podobny, czy będzie spokojnie przesypiał całe dnie i nocy, czy może da nam ostro popalić... Nade wszystko jednak marzymy o tym, żeby był zdrowy!

Niestety nie wszystkie Maluszki mają tyle szczęścia. Część z nich rodzi się z chorobami, które wymagają od rodziców pełnego poświęcenia i oddania się Dzieciaczkowi.

Każda z nas, Mam, na pewno przypomina sobie jaka panika towarzyszy nam, kiedy nasze Maleństwo zaczyna na przykład gorączkować... Jesteśmy przerażone i od razu chcemy kontaktu ze specjalistą aby upewnić się, że to nic poważnego. A teraz wyobraźmy sobie, że nasze Dziecko choruje na chorobę genetyczną... Przerażenie rośnie, co?

Taka sytuacja przytrafiła się mojej znajomej. Ciąża przebiegała pomyślnie, poród również. Dopiero po badaniu krwi pobranej z pięty Niemowlęcia okazało się, że Maluch ma mukowiscydozę...


Najważniejsze jest to, że razem możemy pomóc małego Mikołajowi!!! Oddajmy 1% naszego podatku na jego leczenie! Dla nas to niewielka rzecz- dla Rodziców Mikołaja ogromna pomoc i wsparcie!

Bądźmy ludźmi, postawmy się na miejscu Rodziców Mikołaja- poświęćmy tegoroczne rozliczenie podatkowe właśnie jemu!


Jak mówi główne hasło jednej z polskich fundacji- "Warto pomagać!" zatem pomóżmy!

Pozdrawiam serdecznie,

Dietetyczna Mama ;)
P.S.
Zapraszam serdecznie do odwiedzania mojej strony: www.facebook.com/dietetycznamama

Wszystkie te  z Was, które są jeszcze Ciężarówkami zapraszam do czytania wcześniejszych postów (zaczynając od lipca). Znajdziecie tam mnóstwo porad dotyczących żywienia w czasie ciąży oraz przepisy na smaczne, zdrowe i wartościowe potrawy. Zachęcam…. J